AAA Auto Praha » www.auto, aaaauto, autoscout.de, autokelly » Auto Kelly, Esa autobazar

AAA Auto Praha, Auto Kelly, Esa auto bazar

Auta Prodej aut v české republice je kapitola pro zkušenější, nebo naopak pro kohokoli, ale u piva :-).

Posledních pár let obrovsky vzrostl zájem o ojetá auta a tomuto zájmu se samozřejmě velmi rychle přizpůsobily i autobazary. AAA Auto je autobazar, který asi netřeba příliš představovat - dost lidí o něm hovoří poměrně nelichotivě, ale část z těchto lidí tam přesto nakupuje, takže?

Dalšími velkými autobazary je například Auto Kelly, nebo Auto Esa (autokelly, autoesa), jejichž pověst je, alespoň v některých končinách, daleko příznivější.

Autobazary Německo, auto bazar v ČR

autobazar Poslední dobou je poměrně využívanou službou dovoz aut ze zahraničí, z autobazarů v Německu, popřípadě dovoz aut z USA, který vzrostl především díky nízkému kurzu dolaru.

A tato upadající měna způsobila také rapidní pokles cen u aut nových. Zakoupíte-li auto z USA v ceně okolo milionu korun, můžete ušetřit třeba dvěstětisíc korun a to už je velmi lákavá sleva.

autoscout.de, autoscout24.com, aaaauto

Autoscout.de, popřípadě autoscout24.com jsou jedny z nejznámějších evropských bazarů, burz vozidel (auto bazar). Oba autobazary autoscout.de i autoscout24.com jsou v Německu.

Dovoz aut Německo, dovoz auta ze zahraničí

Autobazary v Německu dost často nabízejí srovnatelně kvalitní auta jako v ČR, ale díky většímu trhu (větší konkurence) za nižší ceny, levněji. Zároveň však musíte počítat s tím, pokud to za vás neudělá dovozce, že budete muset vyřídit celou řadu formalit.

Nové či ojeté auto, z ČR nebo ze zahraničí?

Auto, autobazar Auto, autobazar

Škoda Auto, nový Superb, Škoda Octavia

Auto, autobazar Auto, autobazar

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů