Dlouhodobá předpověď počasí » Předpověď počasí svět, Evropa aktuální počasí www

Dlouhodobá předpověď počasí

Fráze dlouhodobá předpověď počasí patří na internetu mezi velmi často vyhledávané výrazy. Lidé asi stále věří že jakási pravdivá dlouhodobá předpověď počasí existuje.

Opak je však pravdou...v době stále dokonalejších IT technologií prostě nedokážeme vychytat a zodpovědně předpovědět dlouhodobou předpověď počasí.

Samozřejmě že pro částečnou orientaci například před nadcházející dovolenou je jakákoli (i když méně pravděpodobná) dlouhodobá předpověď počasí nakonec dobrá. Jen to nechce slepě věřit...dle statistik však lidé stále věří, nebo doufají :).

Předpověď počasí svět, Evropa

Předpověď počasí v Evropě (ve světě) Vám na internetu zprostředkuje celá řada serverů.

Většinou se nejedná o předpovědi počasí unikátní, nýbrž kopírované. Chci říci, že zdrojem předpovědi počasí v Evropě (nebo ve světě) může být například Chmi - Český hydrometeorologický ústav, nebo třeba zprostředkovaná předpověď počasí od velkých světových portálů.

Jedním z velkých světových portálů, které předpověď počasí ve světě (Evropě) dokáží nabídnout je například světová dvojka ve vyhledávání na internetu, společnost Yahoo.

Aktuální počasí, předpověď počasí ČR

Aktuální předpovědi počasí na pět dní dopředu se dá vcelku věřit, nebo se podle ní alespoň orientovat.

Meteorologové stále ještě nedokáží s uspokojivou procentuální úspěšností dlouhodobou předpověď počasí nasimulovat. Nebo dokáží, nicméně některé vlivy počasí nelze ani s nejmodernější technikou předvídat.

Předpověď počasí na pět dní dopředu

 

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů