Dřevostavby klíč, ceník » www.drevostavby » Rodinné nízkoenergetické domy klíč, stavby

Sruby, dřevostavby na klíč, ceník prací

dřevostavby na klíč Sruby a dřevostavby na klíč jsou v poslední době poměrně oblíbenou možností při stavbě nízkoenergetického rodinného domu.

Sruby svým vzhledem a konstrukcí nepasují a nehodí se do každé zástavby, jejich místo je především na horách a méně zastavěných místech. Zato dřevostavby mohou do značné míry, nebo i zcela, připomínat klasický rodinný dům.

Oproti standardním rodinným domům mají dřevostavby na klíč jisté výhody...především je celá stavba více přírodní, konstrukce není zděná ale dřevěná což jí kromě jiných výhod hodně ubírá na celkové hmotnosti.

Dřevostavby mají celkově nižší spotřebu energie, proto se jim také přezdívá nízkoenergetické domy. Nespornou výhodou, pospícháte-li, je rozhodně rychlost výstavby domu, která může být v řádu několika týdnů (15 - 20).

Rodinné nízkoenergetické domy na klíč

Rodinné nízkoenergetické domy Rodinné nízkoenergetické domy na klíč mohou být vyrobeny například jako již jmenované dřevostavby, nebo z podobných, energeticky úsporných materiálů a výrobních postupů.

Výhodou montovaných nízkoenergetických a pasivních domů je především již zmiňovaná celoroční úspora energie na provoz a vytápění, rychlost výstavby a široká paleta možností, druhů a šablon těchto rodinných domů.

Stavební firma Vám předloží katalogy montovaných dřevostaveb a nízkoenergetických domů ze kterých si můžete vybrat ten svůj, nebo si dle katalogu sice vyberete, ale můžete si jej přizpůsobit dle svých vlastních představ.

Dřevostavby, montované domy na klíč

Dřevostavby a montované domy na klíč jsou mimo jiné velmi rychlou variantou při stavbě rodinného domu.

Dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč Dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč

Stavba nízkoenergetických a pasivních domů

V katalogu většinou ceny nenajdete, ale ceník stavebních prací by Vám měla firma na požádání poskytnout.

Dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč Dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů