Hry stažení zdarma » Hry online na www » Hra zdarma » Hry dva, tři hráče

Hry ke stažení zdarma, on-line games

Hry ke stažení zdarma Hry ke stažení zdarma patří na internetu mezi velmi oblíbené a frekventované dotazy.

Většina her které jsou na internetu ke stažení zdarma jsou hry jednodušší, fungující bez nutnosti instalace a v neposlední řadě je lze hrát online na internetu například proti jinému uživateli.

Serverů, které nabízejí stažení her zdarma je i na Českém internetu dostatek a pokud by Vám přeci jen nestačily, můžete využít celou řadu serverů zahraničních, které mají velmi obsáhlé databáze.

Hry online, hra zdarma

Jsou servery, kde si můžete rozmanité Flash hry zahrát přímo ve Vašem prohlížeči bez nutnosti instalovat cokoli do svého PC (kromě potřebného Pluginu...například Flash plugin).

Hry, které lze hrát online jsou většinou jednodušší co se týká grafiky a celkového ovládání. Obyčejně Vám pro ovládání postačí myš, popřípadě kurzorové šipky klávesnice.

Nebo si tytéž či o něco dokonalejší hry můžete zdarma stáhnout na pevný disk, nainstalovat a poté si je zahrát bez potřeby internetového připojení (dejte pozor, zda stažené hry pochází z legálního zdroje).

Hry pro dva, tři hráče on-line

Další skupinou her, které patří mezi velmi oblíbené jsou hry pro dva, tři či více hráčů.

Mezi hry pro dva, tři a více hráčů patří různé karetní či vědomostní hry, Flash akce, nebo například stolní a deskové hry jako šachy, dáma, scrabble a mnoho dalších her pro skupinové hráče.

Na co si dát pozor?

  • opatrně, zda neporušujete vlastnická práva
  • při stahování dejte pozor, zda si nestahujete nějakého červa (virus)...každý soubor před spuštěním otestujte antivirovým programem
  • pozorně čtěte licenční ujednání před registrací či spuštění online her zdarma

 

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů