Hummer centrum Praha » www.hummer auto, Hummer H1, H2, H3, Hummer bazar, Club

Hummer H3, H2, H1, Hummer bazar, auto Club

Hummer interiér Automobily Hummer, nebo alespoň jejich jméno, asi netřeba příliš představovat.

Jedná se o terénní automobil jehož první kus byl vyroben v roce 1980 a známí je nejen díky kvalitním službám v armádě, ale také jako spolehlivé "civilní" vozidlo s legendární výdrží. Faktem je, že s tímto offroadem si můžete dovolit opravdu hodně a žádný přiměřený kopec či bahnitý terén nezůstane nepokořen :).

Hummer H1 byla první civilní verze tohoto vozidla a z nynějších verzí byla nejrobustnější a nejbližší verzi vojenské.

Poptávka po civilizovanější verzi Hummeru způsobila, že v roce 2000 byla veřejnosti na prestižní automobilové výstavě North American International Auto Show 2000 poprvé představena nová verze a sice Hummer H2.

Koncem října 2004 byl poprvé představen vůz Hummer H3, který narozdíl od modelů Hummer H1 a H2 nejlépe zapadá do obvyklé kategorie automobilů off-road.

Hummer centrum Praha, Hummer Club

Hummer exteriér Hummer centrum Praha je společnost zaměřená na vozy a autopříslušenství k automobilům Hummer.

Kromě prodeje vozů Hummer H3, H2, H1 a jiných, servisu těchto vozů, prodeje náhradních a doplňkových dílů je možné si u firmy Hummer centrum tyto vozy vyzkoušet na speciální offroadové trati.

Vlastníky a fandy vozů Hummer spojuje vášeň pro tyto miláčky a divoká offroad jízda. Nejspíš proto se tito lidé schází a vyměňují si zkušenosti a zážitky ve společnosti Hummer Club.

U oficiálních prodejců je Vám a Vašim vozům Hummer k dispozici široká nabídka originálního příslušenství a náhradních dílů.

Hummer auto Hummer auto

Hummer auto Hummer auto

 

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů