Kosmetika Avon.cz » www.avoncosmetics.com » Avon katalog zdarma, Avon Lady

Kosmetika Avon, kosmetika pro ženy

Kosmetika Avon Kosmetické přípravky a kosmetika Avon je známá po celém světě.

Se svým heslem the company for women (společnost pro ženy) je společností, která vyrábí a dealerským způsobem distribuuje kosmetiku po celém světě. V České republice se Avon věnuje prodeji od roku 1991 a od roku 1998 již nepatří pod německou centrálu ale je společně se slovenským, polským a maďarským trhem řízen samostatně.

Společnost Avon Cosmetics (kosmetika Avon) je v České republice lídrem v boji proti rakovině prsu a každoročně pořádá Avon Pochod proti rakovině prsu.

Avoncosmetics.com, Avon katalog zdarma

Avon katalog zdarma Avoncosmetics.com, společnost Avon vydává pravidelně katalog produktů Avonu, který mají pro svou potřebu především Avon Lady, ale i příležitostné zájemkyně o kosmetiku Avon Cosmetics.

Avon katalog není zdarma, jeho cena je cca 20 Kč za jeden kus. Objednáte-li si Avon katalogů více, jeho cena bude nižší, například při nákupu pěti kusů vás jeden katalog Avonu vyjde na 11 Kč. (Avon katalog)

Kosmetické produkty pro ženy, děti, muže

Kosmetika Avon je především kosmetikou pro ženy the company for women, ale v katalogu Avonu najdete také krémy, spreje, parfémy, sprchové gely a jiné kosmetické přípravky pro muže či děti.

Avon Lady, chcete být Avonlady v ČR?

Pokud se chcete stát dealerkou společnosti Avon Cosmetics (www.avoncosmetics.com), tzv. Avon Lady (Avonlady), je třeba kontaktovat některou ze stávajících Avon Lady, která Vám sdělí podrobnosti. (Avon lady)

Pleťové krémy a tělové krémy pro ženy

Kosmetika Avon Kosmetika Avon

Likvidace chloupků na těle a v obličeji

Kosmetika Avon Kosmetika Avon

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů