Stahuj zdarma hry, mp3 » www.stahuj mp3, hry, programy zdarma stažení, Centrum download

Stahuj zdarma hry, mp3, stahuj Centrum

Stahuj zdarma hry Jak již bylo řečeno v jiných sekcích, jsou fráze typu stahuj zdarma hry, mp3 či programy velmi frekventované a tudíž se na ně zaměřuje také celá řada internetových projektů.

Jedním z mnoha a přeci trochu jiným je například projekt společnosti Centrum.cz, portál Stahuj.cz.

Na portále Stahuj najdete velké množství programů, mp3 a her ke stažení zdarma a online prostřednictvím internetového prohlížeče.

Většina těchto her ke stažení zdarma jsou hry jednodušší, fungující bez nutnosti instalace a v neposlední řadě je lze hrát online na internetu například proti jinému uživateli.

Hry online, hra zdarma

Otázkou však je, co si lidé pod pojmem stahuj zdarma hry představí, pod takovými odkazy totiž většinou nenajdete klasické hry vydávané na cd/dvd, ale malé Flash hry, které lze hrát online přímo ve Vašem prohlížeči.

Nebo si tytéž či o něco dokonalejší hry můžete zdarma stáhnout na pevný disk, nainstalovat a poté si je zahrát bez potřeby internetového připojení (dejte pozor, zda stažené hry pochází z legálního zdroje).

Serverů, které nabízejí stažení her zdarma je i na Českém internetu dostatek a pokud by Vám přeci jen nestačily, můžete využít celou řadu serverů zahraničních, které mají velmi obsáhlé databáze.

Hry pro dva, tři hráče on-line

Další skupinou her, které patří mezi velmi oblíbené jsou hry pro dva, tři či více hráčů.

Mezi hry pro dva, tři a více hráčů patří různé karetní či vědomostní hry, Flash akce, nebo například stolní a deskové hry jako šachy, dáma, scrabble a mnoho dalších her pro skupinové hráče.

Na co si dát pozor?

  • opatrně, zda neporušujete vlastnická práva
  • při stahování her zdarma dejte pozor, zda si nestahujete nějakého červa (virus)...každý soubor před spuštěním otestujte antivirovým programem
  • pozorně čtěte licenční ujednání před registrací či spuštění online her zdarma

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů