Super hry na www, superhry.cz - hry online zdarma, Webgames - games, hry pro dívky

Super hry na www - superhry.com online

Super hry Super hry (Superhry.com) jsou jedním z mnoha www serverů na českém i zahraničním internetu, které nabízejí hraní her online přímo v prostředí webového prohlížeče.

Games, hry, které lze hrát online na internetu jsou většinou vytvořeny pomocí technologie Flash a pro jejich ovládání Vám postačí klávesnice, popřípadě myš.

Tyto hry, například na portále Superhry.com, jsou také jednodušší co se týká grafiky, přestože dnešní technologie umožňují vytvářet opravdu poutavé klipy a hry (games).

Hry zdarma, Webgames, games Tiscali

Hry zdarma, Webgames Dalším serverem kde si můžete zahrát hry zdarma je například web Webgames a pro hraní her Vám postačí průměrné internetové připojení, stejně jako Vaše PC.

Nebo si tytéž či o něco dokonalejší hry můžete zdarma stáhnout na pevný disk, nainstalovat a poté si je zahrát bez potřeby internetového připojení (dejte pozor, zda stažené hry pochází z legálního zdroje). Superhry

Gamesgames.com - Java hry zdarma

Dalším portálem s online hrami je třeba server Gamesgames.com. Kromě Flash her se na internetu také často vyskatují Java hry, jejichž využití spočívá především v mobilech a mobilních zařízeních.

Games2girls.com, hry pro dívky, ženy

Mezi selektivní dotazy při vyhledávání her na internetu lze zahrnou také hry pro dívky a ženy. Internetový server Games2girls.com je jedním z těch, kde sekci her pro ženy a dívky najdete.

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů